پیام تبریک رئیس دانشگاه تهران به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز گرامیداشت مقام زن

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۰ کد : ۱۴۷۶۵ اخبار اخبار برگزیده اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۲۰۷۱
روابط عمومی دانشگاه تهران: دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز گرامی‌داشت مقام زن پیام تبریک صادر کرد. در این پیام آمده است:

سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و روز گرامی‌داشت مقام زن، هرساله یادآور جایگاه و منزلت ارجمند زنان و مادران است. از ستوده‌ترین زنِ عالم که این روز به نامِ مبارک او مزیّن است، تا همه زنان و مادرانی که جامعه مرهون مهر، شفقت و تلاش بی‌دریغ آنها برای آرامش‌بخشیدن و زیستن بهتر است، همه‌جا و همواره، نام زن، با بزرگواری‌ها و فضیلت‌های کم‌نظیر همراه بوده است.
دانشگاه تهران، به عنوان نخستین دانشگاه ایران و نماد آموزش عالی کشور، همواره از حضور و تلاش‌های علمی و اجرایی ارزشمند زنان فرهیخته بهره‌مند بوده است و حضور بیش از ۵۰۰ عضو هیأت‌علمی زن، بیش از ۲۰ هزار دانشجوی دختر و بیش از یک‌هزار کارمند زن، گواه روشن این حضور مؤثر و گسترده است که ثمرات و برکات آن در همه بخش‌های دانشگاه به خوبی دیده می‌شود.
همراه با تبریک این روز بزرگ و این عید خجسته به همه زنان سرزمین ایران، این مناسبت مبارک را به اعضای هیأت‌علمی، دانشجویان و کارکنان گرانقدری که هم در شأن مادری و همسری و هم در شأن معلمی، دانشجویی یا اجرایی، به جامعه علمی کشور خدمت می‌کنند، تبریک گفته، سپاس و امتنان خالصانه خود و اعضای هیأت‌رئیسه دانشگاه تهران را به این همکاران محترم تقدیم می‌نمایم و برای همه عزیزان، از خداوند تندرستی و شادکامی خواستارم.
 

محمود نیلی احمدآبادی
رئیس دانشگاه تهران

کلید واژه ها: روز بزرگداشت مقام زن دانشگاه تهران


( ۳ )

نظر شما :