تماس با ما

تعداد بازدید:۶۲۸

روابط عمومی دانشگاه تهران: پایگاه خبری-تحلیلی دو زبانه دانشگاه تهران در بهمن ماه ۱۳۹۹ با هدف بهبود و ارتقا فرایند اطلاع رسانی و نیز تقویت ایده پردازی و گفتمان سازی علمی، تحقیقاتی و فناورانه در حوزه‌های مختلف با محوریت «دانشگاه تهران» راه اندازی شد.
کلیه خوانندگان، مخاطبان و علاقه مندان، به خصوص خانواده بزرگ دانشگاه تهرانی‌ها می‌توانند در ارتباط با هریک از بخش‌های خبری این پایگاه با مدیران و مسئولان سرویس‌های مربوطه از طریق ایمیل‌های ذیل ارتباط برقرار نمایند.
 

صاحب امتیاز دانشگاه تهران اداره کل روابط عمومی
مدیرمسئول و سردبیر دکتر عباس قنبری باغستان Ghanbari.abbas@ut.ac.ir
امور فنی وب‌سایت خانم زهره رمضانی Wbst@ut.ac.ir
دبیر سرویس اخبار و گزارش‌ها خانم هدیه میرزایی News@ut.ac.ir
دبیر سرویس گفتگو و مصاحبه خانم لیلا احمدی Interview@ut.ac.ir
 وقایع تاریخی و مشاهیر دانشگاه خانم منصوره اصبری Chronology@ut.ac.ir
دبیر سرویس عکس و چند رسانه‌ای آقای فرشاد زحلی Multimedia@ut.ac.ir
دبیر سرویس شبکه‌های اجتماعی   Socialmedia@ut.ac.ir
دبیر سرویس اخبار معاونت‌ها و واحدها خانم محبوبه ابراهیمی Ut-branchesnews@ut.ac.ir
تلفن اداره کل روابط عمومی ۰۲۱-۶۱۱۱۲۶۶۴