اطلاعیه تمدید مهلت ارسال مقالات به اولین همایش ملی «تئاتر مسئولیت‌پذیر»

تعداد بازدید:۵۴۵
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت فرهنگی و اجتماعی در اطلاعیه‌ای مهلت ارسال مقالات به اولین همایش ملی «تئاتر مسئولیت‌پذیر» را تا ۲۵ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

کلیه پژوهشگران و علاقه‌مندان برای شرکت در همایش ملی تئاتر مسئولیت‌پذیر، می‌توانند حداکثر تا ۲۵ بهمن ماه سال جاری نسبت به ثبت‌نام و ارسال مقالات خود اقدام کنند.
اولین همایش ملی تئاتر مسئولیت‌پذیر در راستای تحقق یکی از اهداف برنامه سوم دانشگاه تهران در حوزه اخلاق حرفه‌ای و ترویج مسئولیت‌پذیری اجتماعی در چهار محور رهیافت‌ها و الگو‌ها در تئاتر مسئولیت‌پذیر، ترویج اخلاق حرفه‌ای در نظام تولید و عرضه هنر‌های نمایشی، نقش آموزش در مسئولیت‌پذیری کنشگران تئاتر ایران و سیاستگذاری فرهنگی و نقش آن در نهادینه‌سازی اخلاق و مسئولیت‌پذیری در تئاتر ایران برگزار می‌شود.
این همایش دارای نمایه‌سازی اختصاصی ISC است. متقاضیان و علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه پژوهشی، می‌توانند با مراجعه به سامانه همایش به آدرس ncrt.ut.ac.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط، نسبت به ثبت‌نام و ارسال مقالات علمی- پژوهشی خود حداکثر تا ۲۵ بهمن ماه سال جاری اقدام کنند.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی همایش ملی تئاتر مسئولیت‌پذیری اجتماعی کنشگران تئاتر


نظر شما :