سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۱۵۱۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت فرهنگی و اجتماعی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد، با هدف تبیین و گسترش اخلاق حرفه‌ای و تحقق دانشگاه اخلاق‌مدار، سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار برگزار می‌شود. در این اطلاعیه آمده است:
سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار برگزار می‌شود

سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار، ۲۴ آذرماه سال جاری به‌صورت برخط و با محورهای مبانی، مؤلفه‌ها و ویژگی‌های دانشگاه اخلاق‌مدار، اخلاق حرفه‌ای در نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری دانشگاه و مسئولیت اخلاقی دانشگاه نسبت به جامعه و راهکارهای عملی رشد اخلاقی دانشگاه برگزار می‌شود. آئین افتتاحیه این همایش از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ و بخش اول ارائه مقاله‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و بخش دوم ۱۳ تا ۱۵ خواهد بود.
همچنین ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری اخلاقی به‌عنوان بنیادی‌ترین پایه در اخلاق حرفه‌ای، تبیین و گسترش اخلاق حرفه‌ای در سطح دانشگاهیان، ارائه راهکارهای عملی برای تقویت و ترویج اخلاق در بین اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان، ترویج اخلاق در آموزش، پژوهش، فضای مجازی و مسئولیت‌های اجتماعی نسبت به جامعه و طراحی الگوی مسئولیت‌پذیری اخلاقی دانشگاهی و نقش‌آفرینی دانشگاه در تعالی اخلاقی جامعه از اهداف این جشنواره است.
لازم به ذکر است، جزئیات برنامه همایش در سامانه ethics.ut.ac.ir متعاقباً اعلام خواهد شد. علاقه‌مندان برای شرکت در همایش می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار ادوب کانکت از طریق پیوند http://vclas9.ut.ac.ir/ethics99 اقدام کنند.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اخلاق‌مدار همایش ملی اخلاق حرفه‌ای مسئولیت اخلاقی


نظر شما :