اطلاعیه نحوه حضور کارکنان از تاریخ سوم مهرماه ۱۴۰۰

تعداد بازدید:۳۰۳۲
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت اداری و مالی دانشگاه، طی اطلاعیه‌ای نحوه حضور کارکنان دانشگاه تهران را از تاریخ سوم مهرماه ۱۴۰۰ اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

پیرو بخشنامه شماره ۷۹۸۱۲/‏۱۵۵ مورخ ۱۴/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ و با توجه به قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت نارنجی، نحوه حضور کارکنان از تاریخ سوم مهر ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به شرح زیر اعلام می‌شود:

  1. کلیه مدیران محترم دانشگاه اعم از مدیران ستادی و رؤسای پردیس‌ها و معاونین، رؤسای دانشکده‌ها و معاونین، مدیران گروه‌ها و رؤسای ادارات موظف به حضور و نظارت بر فعالیت‌های پرسنل واحد خود می‌باشند.
  2. رؤسا و معاونین اداری و مالی واحدها ترتیبی اتخاذ کنند تا امور و فعالیت‌های واحد، با دو سوم حضور فیزیکی کارمندان و یک سوم به صورت دور کار با شرایط زیر انجام گیرد:

الف) کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری می‌باشند.
ب) آن دسته از افرادی که با موافقت مدیر مربوط از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می‌دهند، بایستی دورکاری خود را به صورت روزانه از طریق سامانه ثبت و مدیر در صورت موافقت تأیید نماید. در صورت عدم تأیید مدیر، غیبت منظور خواهد شد.
ج) ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور یا به صورت نوبتی در محل کار می‌باشند در کلیه شیفت‌ها بر اساس روال قبل و بدون تغییر می‌باشد.
د) نحوه حضور سایر کارکنان در واحدهای غیر از استان تهران بر اساس رنگ وضعیت شهر می‌باشد.

کلید واژه ها: معاونت اداری و مالی اداره کل منابع انسانی شرایط حضور


( ۵۱ )

نظر شما :