اطلاعیه نحوه حضور کارمندان از ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

تعداد بازدید:۳۴۰۲
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای نحوه و شرایط حضور کارمندان دانشگاه را از تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

نظر به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، به منظور جلوگیری از شیوع بیماری و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، با توجه بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ به تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و با عنایت به قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت قرمز نحوه حضور کارکنان دانشگاه تهران از تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به شرح زیر اعلام می‌گردد:

۱) کلیه مدیران محترم دانشگاه اعم از مدیران ستادی و رؤسای پردیس‌ها و معاونین، رؤسای دانشکده‌ها و معاونین، مدیران گروه‌ها و رؤسای ادارات موظف به نظارت بر حضور و فعالیت‌های پرسنل واحد خود می‌باشند.

۲) رؤسا و معاونین اداری مالی واحدها ترتیبی اتخاذ نمایند تا امور و فعالیت‌های مربوطه با یک سوم حضور فیزیکی کارمندان و دو سوم به صورت دورکار با شرایط زیر انجام گیرد:

الف) کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب‌پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری می‌باشند.

ب) آن دسته از افرادی که با موافقت مدیر مربوطه از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می‌دهند، دورکاری خود را به صورت روزانه از طریق سامانه، ثبت و مدیریت مربوطه در صورت موافقت تأیید نماید. در صورت عدم تأیید مدیر مربوطه، غیبت منظور خواهد شد.

پ) ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور یا به صورت نوبتی در محل کار می‌باشند از ۷:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ (با ۳۰ دقیقه شناور) تعیین می‌گردد.

ضمناً در خصوص ایام نوروز ۱۴۰۰، طبق سال گذشته، ضروری است کلیه پرسنلی که در بازه زمانی اول تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۰، در محل کار حضور نداشتند نسبت به ثبت درخواست مرخصی استحقاقی، "به ازای هر روز یک درخواست جداگانه"، اقدام نمایند. این درخواست‌ها به صورت سیستمی به مرخصی تشویقی تبدیل خواهد شد. در صورتی که درخواستی ثبت نشده باشد غیبت لحاظ شده و غیبت به کسر از حقوق تبدیل خواهد شد. تأکید می‌گردد درخواست‌هایی که به صورت چند روز متوالی ثبت شوند قابل تبدیل به تشویقی نخواهند بود.

کلید واژه ها: معاونت اداری و مالی اداره کل منابع انسانی کرونا شرایط حضور


( ۳۰ )

نظر شما :