اطلاعیه حضور کارکنان دانشگاه تهران از تاریخ چهاردهم تیرماه ۱۴۰۰

تعداد بازدید:۱۲۲۲
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت اداری و مالی دانشگاه، طی اطلاعیه‌ای نحوه حضور کارکنان را از تاریخ چهاردهم تیر ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

نظر به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، به منظور جلوگیری از شیوع بیماری و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، با عنایت به قرارگرفتن شهر تهران در وضعیت قرمز نحوه حضور کارکنان دانشگاه تهران از تاریخ چهاردهم تیرماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به شرح زیر است:

  1. کلیه مدیران محترم دانشگاه اعم از مدیران ستادی و رؤسای پردیس‌ها و معاونان، رؤسای دانشکده‌ها و معاونان، مدیران گروه‌ها و رؤسای ادارات موظف به حضور و نظارت بر فعالیت‌های پرسنل واحد خود می‌باشند.
  2. رؤسا و معاونان اداری مالی واحدها ترتیبی اتخاذ کنند تا امور و فعالیت‌های واحد، با یک سوم حضور فیزیکی کارمندان و دو سوم به‌صورت دورکار با شرایط زیر انجام گیرد:
  • کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب‌پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری می‌باشند.
  • آن دسته از افرادی که با موافقت مدیر مربوط از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می‌دهند، بایستی دورکاری خود را به‌صورت روزانه از طریق سامانه ثبت و مدیر در صورت موافقت تأیید نمایند. در صورت عدم تأیید مدیر، غیبت منظور خواهد شد.
  • کلیه واحدهای دانشگاه به استثنای بخش‌های ضروری در واحدهای حفاظت فیزیکی، حفاظت تأسیسات و سامانه‌های الکترونیکی می‌توانند از دورکاری استفاده کنند.
  • کارمندانی که ملزم به حضور در محل کار خود می‌باشند، موظف به کارت‌زنی هستند، در غیر این صورت در سامانه غیبت منظور خواهد شد و ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور یا به‌صورت نوبتی در محل کار می‌باشند از ۷:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ (با ۳۰ دقیقه شناور) است.

کلید واژه ها: معاونت اداری و مالی اداره کل منابع انسانی دورکاری


( ۱۰ )

نظر شما :