اطلاعیه نحوه حضور کارمندان دانشگاه تهران از تاریخ ۲۲ آذرماه ۱۳۹۹

تعداد بازدید:۳۶۳۸
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت اداری و مالی دانشگاه، طی اطلاعیه‌ای نحوه و شرایط حضور کارمندان دانشگاه را از تاریخ ۲۲ آذرماه ۱۳۹۹ اعلام کرد. در این اطلاعیه به شرح زیر آمده است:

پیرو بخشنامه‌های قبلی و با توجه به اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت نارنجی و دستورالعمل سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص نحوه حضور کارکنان ادارات در شهرهایی با وضعیت نارنجی، مواردی جهت اطلاع و اقدام لازم اعلام می‌شود.

۱- رؤسا و معاونان اداری مالی واحدها ترتیبی اتخاذ کنند تا از روز شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ تا اطلاع بعدی امور و فعالیت‌های مربوط حداکثر با حضور فیزیکی ۵۰ درصد کارکنان و مابقی به‌صورت دورکاری و با شرایط زیر انجام شود:

  • کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب‌پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری هستند.
  • کلیه کارکنان موظفند اصول بهداشتی و پروتکل‌های تعیین شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را در محل کار رعایت کنند.
  • ارائه خدمات واحدها به گونه‌ای تنظیم شود که انجام امور و پاسخگویی به ارباب رجوع با مشکل و محدودیت مواجه نشود.
  • کارمندان در روزهایی که دورکاری انجام می‌دهند موظف به ثبت دورکاری در سامانه حضور و غیاب هستند که باید توسط مدیر مافوق تأیید شود.

۲- ساعت کاری افرادی که به تشخیص مدیران و یا به‌صورت نوبتی، ملزم به حضور فیزیکی در محل کار هستند طبق اعلام بخشنامه‌های قبلی از ساعت ۳۰:‏۷ تا ۳۰:‏۱۴ با ۳۰ دقیقه شناور است و کلیه شیفت‌ها با کاهش یک ساعت از پایان وقت اداری با ۳۰ دقیقه شناور برقرار می‌باشند.
لازم به ذکر است کلیه فعالیت‌های آموزشی کماکان به‌صورت مجازی انجام خواهد شد.

کلید واژه ها: معاونت اداری و مالی شرایط حضور کرونا اداره کل منابع انسانی


( ۳۸ )

نظر شما :