فراخوان برگزاری سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی»

تعداد بازدید:۱۰۸۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» برگزار می‌شود.
فراخوان برگزاری سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی»

بنا بر گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ با برنامه‌های متنوع فرهنگی و در بخش‌های رقابتی زیر برگزار می‌شود:

  • انجمن‌های علمی دانشجویی؛
  • کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان؛
  • نشریات دانشجویی؛
  • دانشگاهیان (دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی) برتر در حوزه فرهنگی و اجتماعی؛
  • مدیران و کارشناسان برتر فرهنگی.

تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تهران می‌توانند از اول مرداد تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان به آدرس cultural.ut.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار مطابق شیوه‌نامه اقدام کنند. از برگزیدگان این جشنواره در آئین اختتامیه تقدیر خواهد شد. این جشنواره در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» به‌منظور ارائه تصویری درست و کامل از فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی، معرفی آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی و ترغیب دانشگاهیان به مشارکت جدی‌تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، با هدف توسعه کمی و کیفی فرهنگ در نماد آموزش عالی کشور برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی جشنواره فرهنگ


( ۱ )

نظر شما :