اطلاعیه ارسال آثار به «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران»

تعداد بازدید:۱۴۰۱
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، طی اطلاعیه‌ای مهلت ارسال آثار به «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» را از ۱۵ مردادماه تا ۳۰ مهرماه سال جاری اعلام کرد.
اطلاعیه ارسال آثار به «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران»

بر اساس این اطلاعیه، تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه culfest.ut.ac.ir مطابق شیوه‌نامه آثار خود را ارسال کنند.

«سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ با برنامه‌های متنوع فرهنگی و در بخش‌های رقابتی زیر برگزار می‌شود:

  • انجمن‌های علمی دانشجویی؛
  • کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان؛
  • نشریات دانشجویی؛
  • دانشگاهیان (دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی) برتر در حوزه فرهنگی و اجتماعی؛
  • مدیران و کارشناسان برتر فرهنگی.

از برگزیدگان این جشنواره در آئین اختتامیه تقدیر خواهد شد. این جشنواره در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

«سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» به‌‌منظور ارائه تصویری درست و کامل از فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی، معرفی آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی و ترغیب دانشگاهیان به مشارکت جدی‌تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با هدف توسعه کمی و کیفی فرهنگ در نماد آموزش عالی کشور برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی جشنواره فرهنگ


( ۴ )

نظر شما :