اطلاعیه تمدید مهلت ثبت ایده پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان

تعداد بازدید:۴۰۸
روابط عمومی دانشگاه تهران: مهلت ثبت ایده «جشنواره قرن»، پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان تا دهم مهرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.
اطلاعیه تمدید مهلت ثبت ایده پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان

بنا بر اطلاعیه اعلامی، علاقه‌مندان ایده‌پرداز و یا صاحبان کسب و کارهای نوپا، می‌توانند تا تاریخ دهم مهرماه سال جاری با مراجعه به سایت جشنواره www.ysf-persia.com ایده خود را ثبت کنند. مجموع جوایز جشنواره قرن ۱۸ میلیارد ریال است.
لازم به ذکر است، اختتامیه پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در آذرماه ۱۴۰۰ در پنج محور علوم‌پایه (شیمی، فیزیک، ریاضی و علوم کامپیوتر، علوم زیستی و زمین‌شناسی) و با دو رویکرد ویژه (هوش مصنوعی و ویروس کرونا) برگزار خواهد شد. برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط همراهی تا تجاری‌سازی ایده برای ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز بهره‌مند می‌شوند.
جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان هر ساله با حمایت بنیاد نیکوکاری جمیلی و با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، با هدف حمایت از ایده‌های جوانان در پنج حوزه علوم پایه (ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زمین‌شناسی و علوم‌زیستی) و در آذرماه سال جاری با دو موضوع جدید تأثیر کرونا بر الگوی زیستی و هوش مصنوعی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

کلید واژه ها: جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان بنیاد حامیان دانشگاه تهران


( ۱ )

نظر شما :