فراخوان آخرین مهلت ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

تعداد بازدید:۹۰۳
روابط عمومی دانشگاه تهران: بنیاد حامیان دانشگاه تهران طی فراخوانی از آخرین مهلت ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان «جشنواره قرن»، خبر داد.
فراخوان آخرین مهلت ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

بنا بر اطلاعیه اعلامی، آخرین مهلت ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان «جشنواره قرن» تا اول مهرماه ۱۴۰۰ خواهد بود.
بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، جشنواره قرن را در آذرماه سال جاری با هدف حمایت از ایده‌های جوانان در پنج حوزه علوم‌‌ پایه (ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زمین‌شناسی و علوم‌زیستی) و تأثیر کرونا بر الگوی‌زیستی برگزار می‌کند.
شرکت‌کنندگان این دوره، علاوه بر ایده‌پردازی در حوزه‌های اعلام شده می‌توانند در محور جدید جشنواره قرن با عنوان «هوش مصنوعی» نیز شرکت کنند.
برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط ویژه همراهی تا تجاری‌سازی ایده جهت ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز برخوردار خواهند شد.
از علاقه‌مندان دعوت می‌شود با مراجعه به وب‌گاه جشنواره به آدرس http://ysf-persia.com نسبت به ثبت ایده و اعلام آمادگی برای شرکت در جشنواره اقدام کنند.

کلید واژه ها: بنیاد حامیان دانشگاه تهران جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان


( ۳ )

نظر شما :