فراخوان ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

تعداد بازدید:۱۹۸۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: جشنواره قرن، پنجمین دوره از جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان توسط بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران برگزار می‌شود. در این فراخوان آمده است:
فراخوان ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

به اطلاع ایده‌پردازان گرامی و کسب و کارهای نوپا می‌رساند، جشنواره قرن، پنجمین دوره از جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان توسط بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، با هدف حمایت از ایده‌های دانش‌بنیان، پرورش استعدادها، تقویت روحیه نوآوری و ایجاد انگیزه و امید در جوانان کشور در پنج حوزه علوم پایه (علوم زیستی، ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زمین‌شناسی) و تأثیر کرونا بر الگوی زیستی برگزار می‌شود.
شرکت‌کنندگان این دوره، افزون‌ بر ایده‌پردازی در حوزه‌های اعلام شده، می‌توانند در محور جدید جشنواره قرن با عنوان «هوش مصنوعی» نیز شرکت کنند. همچنین برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط ویژه همراهی تا تجاری‌سازی ایده جهت ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز برخوردار خواهند شد.
از علاقه‌مندان دعوت می‌شود با مراجعه به وب‌گاه جشنواره به آدرس www.ysf-persia.com نسبت به ثبت ایده و اعلام آمادگی برای شرکت در جشنواره اقدام کنند. مهلت ارسال ایده از اول خردادماه تا اول مهرماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

کلید واژه ها: بنیاد حامیان دانشگاه تهران بنیاد جمیلی جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان


( ۲ )

نظر شما :