اطلاعیه برگزاری هشتمین دوره مسابقه «سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد»

تعداد بازدید:۳۴۱
روابط عمومی دانشگاه تهران: هشتمین دوره مسابقه «سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد» (دلتا) با هدف «ترویج علم و ایده‌های نو»، «آشنایی عموم جامعه با علم و فناوری» و «تقویت هرچه بیشتر ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه»، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
اطلاعیه برگزاری هشتمین دوره مسابقه «سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد»

بنا بر اطلاعیه اعلامی، علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه باید فایل صوتی سه‌دقیقه‌ای ایده سخنرانی خود را در مرحله اول حداکثر تا ۲۲ مهر ماه منطبق بر شیوه‌نامه مسابقه به نشانی STP_admins@ در شبکه‌های اجتماعی یا رایانامه anjomanelmi@ut.ac.ir ارسال کنند.
نتایج در ۳۰ مهر ماه پس از ارزیابی اولیه اعلام خواهد شد. منتخبان این مرحله حداکثر تا ۱۴ آبان ماه فرصت دارند تا فایل ویدئویی سخنرانی ۱۲ دقیقه‌ای خود را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند. با اتمام ارزیابی‎‌ها، نتایج نهایی مسابقه همزمان با اختتامیه «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» در ۱۹ آبان ماه اعلام و به برگزیدگان جوایز ارزنده و گواهی رسمی اعطا خواهد شد. همچنین متن کامل سخنرانی‌های پذیرفته شده نهایی در نشریه علمی ترویجی دلتا منتشر خواهد شد.
شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس STP_SSA@ در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.
گفتنی است؛ ویدئوهای مرحله نهایی دوره‌های گذشته مسابقه در آدرس https://www.aparat.com/UT_TED قابل مشاهده است.
برای دریافت و مشاهده شیوه‌نامه به این پیوند مراجعه شود.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی سخنرانی‌های ترویجی


نظر شما :