با حضور دکتر احمد نوحه‌گر؛

آئین تکریم و معارفه مدیران کل حوزه معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران برگزار شد

۲۴ آبان ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۸ کد : ۲۳۶۰۲ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۲۶۹۷
آئین تکریم و معارفه شش تن از مدیران کل حوزه معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران با حضور دکتر احمد نوحه‌گر معاون اداری و مالی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، آئین تکریم و معارفه مدیران کل امور حقوقی، منابع انسانی، برنامه‌ریزی و تحول سازمانی، طرح‌های عمرانی و پشتیبانی، امور رفاهی و بودجه و اعتبارات دانشگاه تهران روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه با حضور دکتر احمد نوحه‌گر معاون اداری و مالی دانشگاه تهران در محل سالن شهید دهشور دانشکدگان علوم پایه دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم، دکتر رضا شکوهی‌زاده، سید رسول حسینی هاشم‌زاده، دکتر حمیدرضا یزدانی، دکتر رضا قاسمی، ابراهیم حسن‌زاده و علیرضا حقیقی به ترتیب به عنوان مدیران کل امور حقوقی، منابع انسانی، برنامه‌ریزی و تحول سازمانی، طرح‌های عمرانی و پشتیبانی، امور رفاهی و بودجه و اعتبارات دانشگاه تهران معرفی شدند.

همچنین از دکتر حسن محسنی، دکتر روح‌اله نصرتی، دکتر محمدمهدی نصیری، دکتر جابر سلطانی، مهندس محمدعلی گودرزی و مالک شمس جامخانه بخاطر زحمات در دوران تصدی مسئولیت‌های مورد اشاره، تشکر و قدردانی صورت گرفت.

دکتر احمد نوحه‌گر، معاون اداری و مالی دانشگاه تهران در آئین تکریم و معارفه مدیران کل این حوزه، با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در پیشرفت کشور، گفت: نیروی انسانی دانشگاه‌ها اعم از اعضای هیأت علمی و کارکنان می‌توانند با حرکت بر محور خرد و اندیشه، عزت دانشگاه را حفظ و پیشرفت و توسعه کشور را تضمین کنند.

وی با تاکید بر استفاده از سرمایه عظیم دانشگاه تهران برای کمک به توسعه کشور، خاطرنشان کرد: باید در انجام مسئولیت‌ها همه با هم تشریک مساعی بکنند و با هم‌افزایی و استفاده از دیدگاه‌های یکدیگر، کاری کنیم که دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی، پرچم‌دار توسعه و پیشرفت کشور در تمامی زمینه‌ها باشد.

کلید واژه ها: تودیع و معارفه دانشگاه تهران


( ۸ )

نظر شما :