آئین تودیع و معارفه رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد

۲۰ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۹ کد : ۲۳۴۹۰ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۷۳۵
آئین تودیع و معارفه رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با حضور دکتر محمود کمره‌ای معاون آموزشی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مراسم تودیع دکتر بابک سهرابی رئیس پیشین دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و معارفه دکتر طاهر روشندل اربطانی به عنوان رئیس جدید این دانشکده، روز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه با حضور دکتر محمود کمره‌ای معاون آموزشی دانشگاه تهران برگزار شد.

دکتر روشندل در این آئین از گسترش همکاری با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور نقش‌آفرینی در حوزه فناوری و نواحی نوآوری دانشگاه، برگزاری کلاس‌های آموزش ترکیبی، آموزش همراه با پژوهش، کلاس‌های موردکاوی و دعوت از اهالی صنعت و نمایندگان سازمان‌ها در دانشگاه به عنوان عناوین برخی برنامه‌های این دانشکده نام برد و گفت: امیدوارم اجرای این برنامه‌ها، دانشکده مدیریت را در آینده نزدیک به دانشکده تراز اول منطقه در تولید، توسعه و ترویج دانش مدیریت برساند.

دکتر سهرابی رئیس سابق دانشکده مدیریت نیز که به تازگی از سوی سرپرست دانشگاه تهران به عنوان رئیس مرکز فناوری‌های دیجیتالی و سرپرست مرکز یادگیری الکترونیکی و مدیریت دانش منصوب شده است، گزارشی از دستاوردهای این دانشکده ارائه کرد.

در این مراسم همچنین دکتر محمود کمره‌ای، ضمن اهدای لوح تقدیر و یادبودی از سوی سرپرست دانشگاه تهران به دکتر سهرابی، برای دکتر روشندل در مسئولیت ریاست این دانشکده آرزوی موفقیت کرد.

کلید واژه ها: تودیع و معارفه دانشگاه تهران


( ۴ )

نظر شما :