اطلاعیه تمدید مهلت ارسال اثر به مرحله اول هشتمین دوره مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا)

تعداد بازدید:۳۲۲
روابط‌ عمومی دانشگاه تهران: مهلت ارسال اثر به مرحله اول هشتمین دوره مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) تا روز ۲۸ مهر تمدید شد.

این مسابقه با هدف ترویج علم و ایده‌های نو، آشنایی عموم جامعه با علم و فناوری و تقویت هرچه بیش‌تر ارتباط بین دانشگاه، صنعت و جامعه توسط انجمن علمی‌دانشجویی بین‌رشته‌ای ترویج علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
داوطلبان برای شرکت در این مسابقه، در مرحله اول باید فایل صوتی سه دقیقه‌ای ایده سخنرانی خود را منطبق بر شیوه‌نامه مسابقه (دریافت از اینجا) حداکثر تا ۲۸ مهرماه به نشانی STP_admins@ در شبکه‌های اجتماعی و یا anjomanelmi@ut.ac.ir ارسال کنند. پس از ارزیابی اولیه، نتایج در ۳۰ مهرماه اعلام خواهد شد.
منتخبان این مرحله حداکثر تا ۱۴ آبان ماه فرصت دارند تا فایل ویدئویی ۱۲ دقیقه‌ای خود را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند. در نهایت بعد از ارزیابی، نتایج نهایی مسابقه همزمان با اختتامیه سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران اعلام و به برگزیدگان جوایز ارزنده و گواهی معتبر اعطا می‌شود. همچنین متن کامل سخنرانی‌های پذیرفته شده نهایی در نشریه علمی‌ترویجی دلتا منتشر خواهد شد.
شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد و رایگان است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به آدرس STP_SSA@ در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.

کلید واژه ها: سخنرانی‌های ترویجی معاونت فرهنگی و اجتماعی


( ۱ )

نظر شما :