اطلاعیه برگزاری سومین جشنواره اینوماین

تعداد بازدید:۱۱۶۸
روابط عمومی دانشگاه تهران: سومین دوره جشنواره اینوماین با تکیه بر تجربه‌های پیشین و استقبال شرکت‌های معدنی و دانش‌بنیان، ۲۶ تا ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
اطلاعیه برگزاری سومین جشنواره اینوماین

بنا بر اطلاعیه اعلامی، ایمیدرو، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز نوآوری ایمینو، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد خراسان، شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت مس سرچشمه، شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان و شرکت کاوشگران صنایع معدنی راشا از حامیان اصلی این رویداد خواهند بود.
جهت هم‌افزایی و تعاملات مابین شرکت‌های معدنی و صنعتی با شرکت‌های دانش‌بنیان، نمایشگاه ارائه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار جشنواره اینوماین برگزار خواهد شد که توانمندی پنج هزار شرکت دانش‌بنیان بررسی و از بین ۶۰۰ شرکت دانش‌بنیان برای حضور در جشنواره اینوماین تأیید شده و تاکنون ۱۴۰ ایده توسط نوآوران و شرکت‌های دانش‌بنیان برای دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال شده است.
همچنین به‌منظور تطبیق توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور با چالش‌های موجود در صنعت، پنج دوره سلسله نشست با عنوان «معدنیار» با حضور شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، گل‌گهر، چادرملو، فولاد خراسان، فولاد خوزستان، ملی مس، فولاد مبارکه، نظام مهندسی معدن و دیگر مجموعه‌ها برگزار شده است.
لازم به ذکر است، مؤسسه یونیدرو برای راهبری و تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی تمامی تلاش خود را به‌کار می‌گیرد و به همین جهت دبیرخانه جشنواره اینوماین به‌صورت دائمی برپا و ارائه‌دهنده خدمات به نوآوران خواهد بود. جشنواره اینوماین توانسته کلیه بازیگران اکوسیستم نوآوری معدن و صنایع معدنی را با هدف بهبود اقتصاد نوآورانه در حوزه معدن گرد هم آورد.

لینک مجازی افتتاحیه و اختتامیه جشنواره و ارائه نیازهای فناورانه:
https://www.skyroom.online/ch/unidro/amini

لینک اتاق نشست‌های تخصصی:
https://www.skyroom.online/ch/unidro/afshar

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: اینوماین یونیدرو


نظر شما :