فراخوان عضویت در انجمن «خانواده و دانشگاه» دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۳۸۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت فرهنگ و اجتماعی دانشگاه، طی فراخوانی نحوه و شرایط عضویت در انجمن «خانواده و دانشگاه» دانشگاه تهران را اعلام کرد. در این فراخوان آمده است:
فراخوان عضویت در انجمن «خانواده و دانشگاه» دانشگاه تهران

انجمن «خانواده و دانشگاه» با هدف تقویت و تحکیم رابطه بین خانواده و دانشگاه، آشناسازی والدین دانشجویان با ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه، ارتقای مهارت و توانمندی‌ها والدین و آشنایی با ظرفیت‌های کسب و کار در رشته‌های تحصیلی دانشجویان تأسیس شد که در راستای آن، فراخوان عضویت در این انجمن منتشر شده است.

والدین دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه apu.ut.ac.ir در این انجمن عضو شوند. عضویت در انجمن خانواده و دانشگاه به دو شکل «اصلی» و «افتخاری» خواهد بود و ارکان انجمن عبارتند از شورای عالی، هیأت مدیره، کنگره و دبیرخانه است. اطلاعات بیشتر در اساسنامه انجمن (اینجا) قابل دسترس است.

لازم به ذکر است، ارتباط و تعامل دانشگاه با خانواده دانشجویان، راهکاری شایسته برای مشارکت خانواده‌ها در فرایند تعلیم و تربیت دانشجویان و نیز بهره‌گیری دانشگاه از این سرمایه معنوی مهم است که می‌تواند راهگشای مدیریت دانشگاه برای توسعه پایدار و همه‌جانبه این نهاد مهم و سرنوشت ساز کشور باشد. دانشگاه تهران با تأیید و تأکید بر این نقش و نیز ظرفیت بالای خانواده دانشجویان و دانش‌آموختگان این دانشگاه، «انجمن خانواده و دانشگاه» را تأسیس کرده است.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی خانواده و دانشگاه


نظر شما :