با تصویب اساسنامه بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه؛

پانزدهمین شعبه بنیاد حامیان دانشکده‌های دانشگاه تهران تأسیس شد

تعداد بازدید:۵۷۵۵
جلسه هیئت مؤسس بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران، ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور حامیان و اعضای هیأت موسس بنیاد حامیان این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این جلسه ضمن بررسی اساسنامه و تشکیل هیأت مؤسس و شورای عمومی، اهداف و مأموریت‌های بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه، سرمایه اولیه این بنیاد توسط حامیان تأمین شد و اساسنامه مورد تأیید و امضای اعضا قرار گرفت.
دکتر هاشم آقازاده، رئیس دانشکده تجارت و مالیه و رئیس هیئت مؤسس بنیاد حامیان این دانشکده، ضمن ارائه گزارش از برنامه‌های اجرا شده در دانشکده و بنیاد حامیان، گفت: دانشکده تجارت و مالیه با رویکرد تقاضامحور و بر اساس نیازهای اساسی و کاربردی جامعه و بازار فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی یکی از بهترین مدل‌های موجود در دنیا را برگرفته از مثلث آموزش، پژوهش و فناوری به شکل کاربردی و در تعامل نزدیک با صنعت و جامعه در بافت بومی کشور عنوان کرد و از برنامه ایجاد پارک علم و فناوری تخصصی تجارت و مالیه خبر داد.
دکتر آقازاده تاکید کرد: چشم‌انداز دانشکده تجارت و مالیه این است که در یک بازه زمانی ۱۰ ساله به دانشکده الگو در کشور و منطقه تبدیل شود.
وی هدف دیگر این دانشکده را انتخاب پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشکده با توجه به نیازهای صنعت عنوان کرد و گفت: از این پس از استادان و دانشجویان می‌خواهیم که عناوین پایان‌نامه و رساله خود را از عناوین برگرفته از صنعت و جامعه انتخاب کند.
رئیس دانشکده تجارت و مالیه دانشگاه تهران تاکید کرد: هدف ما صرفاً دریافت کمک و ارتباط یک طرفه با خیرین نیست، بلکه رویکرد دانشکده تجارت و مالیه و بنیاد حامیان دانشکده بر اساس خلق ارزش مشترک است.
دکتر ناصر غلامی، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران نیز ذر این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و میزان حمایت خیرین به بنیاد حامیان دانشگاه تهران، بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه را پانزدهمین شعبه از بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعلام کرد‌.
دانشکدگان علوم، دانشکدگان فارابی، دانشکدگان هنرهای زیبا، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دانشکده حکمرانی، مؤسسه لغتنامه دهخدا، دانشکده دامپزشکی، دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی، دانشکده ابوریحان، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده مطالعات جهان، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و پردیس بین‌المللی ارس و دانشکده تجارت و مالیه، ۱۵ واحد دانشگاهی دانشگاه تهران هستند که شعبه بنیاد حامیان در آنها فعال است.
در این جلسه، نمایندگان مجموعه‌ها و شرکت‌های بزرگ تجاری و حامیان دانشگاه تهران حضور داشتند‌.

کلید واژه ها: بنیاد حامیان دانشگاه تهران بنیاد حامیان دانشکده تجارت و مالیه دانشکده تجارت و مالیه


( ۲ )

نظر شما :