از سال ۱۴۰۱؛

پذیرش دانشجو در دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران در چهار رشته گرایش کارشناسی‌ارشد آغاز می‌شود

۰۴ تیر ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۵ کد : ۲۸۹۵۸ اخبار اخبار آموزشی خبر
تعداد بازدید:۱۰۲۲
دانشکده تازه تأسیس امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران در سال ۱۴۰۱ در چهار رشته گرایش کارشناسی‌ارشد نسبت به پذیرش دانشجو اقدام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل، دکتر هاشم آقازاده، رئیس دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران اعلام کرد: اولین دوره پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد سه گرایش بازرگانی بین‌المللی، تجارت الکترونیکی و بازرگانی داخلی رشته مدیریت بازرگانی و همچنین گرایش اقتصاد و تجارت الکترونیک رشته علوم اقتصادی در سال ۱۴۰۱ صورت می‌گیرد.

رئیس دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران، ظرفیت پذیرش دانشجو در هر رشته گرایش را ۱۴ نفر (۷ نفر روزانه و ۷ نفر شبانه) عنوان کرد.

وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو در این رشته گرایش‌ها از طریق شرکت در آزمون سراسری انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران با رویکرد کاربردی و بین‌المللی، دروس گرایش‌های جدید رشته‌های مدیریت بازرگانی و علوم اقتصادی را با همکاری اساتید دانشکده‌های مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی دانشگاه تهران و متخصصین حرفه‌ای صنعت برگزار می‌کند.

دکتر آقازاده با یادآوری اینکه دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران بر اساس مصوبه جلسه ۷ دی ماه ۱۴۰۰ هیأت امنای دانشگاه تهران راه‌اندازی شده است، عنوان کرد: با توجه به تازه تأسیس بودن این دانشکده، تا زمان احداث و بهره‌برداری از ساختمان دانشکده، کلاس‌های آن در ساختمان شماره ۳ مؤسسه ژئوفیزیک واقع در خیابان امیرآباد شمالی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دسترسی به سرفصل‌های مصوب رشته گرایش‌های دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران از طریق لینک‌های زیر قابل دسترسی است.

رشته گرایش‌های مدیریت بازرگانی

رشته گرایش علوم اقتصادی
 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۶۱۱۱۷۶۳۴ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: دانشکده تجارت و مالیه پذیرش دانشجو دانشگاه تهران


( ۱۲ )

نظر شما :