از سوی اداره کل امور خوابگاه‌ها؛

تسهیلات اسکان برای دانشجویان روزانه غیربومی سنواتی اعلام شد

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۹ کد : ۲۶۹۰۸ اخبار اخبار دانشجویی معاونت دانشجویی خبر
تعداد بازدید:۱۸۷
تسهیلات اسکان برای دانشجویان روزانه غیربومی شاغل به تحصیل سنواتی دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ که فقط مربوط به خوابگاه‌های شهر تهران می‌شود، از سوی اداره کل امور خوابگاههای دانشگاه اعلام شد.
تسهیلات اسکان برای دانشجویان روزانه غیربومی سنواتی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، بر اساس اعلام اداره کل امور خوابگاه‌ها، دانشجویان روزانه غیربومی شاغل به تحصیل سنواتی می‌توانند بر اساس گروه‌بندی و زمان‌بندی صورت گرفته، با مراجعه به سامانه خوابگاهی به نشانی ems.ut.ac.ir اقدام کنند.

در گروه‌بندی صورت گرفته، دانشجویان چهار گروه به شرح جدول زیر تقسیم شده‌اند که بر اساس زمان اعلام‌شده می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در سامانه خوابگاهی اقدام کنند.

گروه یک دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 98 دوشنبه 22 فروردین 1401 از ساعت 10 صبح
گروه دو دانشجویان دکتری ورودی 95 - 96 دوشنبه 22 فروردین 1401 از ساعت 12 ظهر
گروه سه دانشجویان کارشناسی ورودی 96 با سقف حداقل 8 واحد سه شنبه 23 فروردین 1401 از ساعت 16 بعدازظهر
گروه چهار دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه (استان‌های تهران و البرز) که محل سکونت‌شان تا شهر تهران دور است (شهرهای نظرآباد، هشتگرد، اشتهارد، دماوند، فیروزکوه و ...) شنبه 27 فروردین 1401 از ساعت 8 صبح (به صورت حضوری)

دانشجویانی که دوره واکسیناسیون خود را کامل نکرده باشند (حداقل 2 دز)، به استناد شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع همه‌گیری ویروس کرونا امکان ثبت‌نام در خوابگاه‌ها را نخواهند داشت.

دانشجویان واجد شرایط که فقط متقاضی استفاده محدود از خوابگاه (یک شب در هفته) هستند، می‌توانند به صورت رایگان با مراجعه به پذیرش، از شرایط مهمان شدن یا اسکان در مهمانسرا استفاده کنند.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور خوابگاه‌‌ها


نظر شما :