رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران منصوب شد

۱۹ دی ۱۴۰۰ | ۲۰:۱۱ کد : ۲۵۰۶۵ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۹۳۹
رئیس دانشگاه تهران در حکمی دکتر رضا پورحسین دانشیار دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس این دانشکده منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حکم انتصاب دکتر پورحسین رئیس جدید دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

بر طبق این گزارش، دکتر رضا پورحسین دارای سوابقی نظیر عضویت در هیأت ممیزه دانشگاه تهران، عضویت در کمیته واژه‌گزینی شورای عالی زبان وادب فارسی، ریاست شورای هنر سازمان صداوسیما و … است.

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای، از زحمات دکتر الهه حجازی در مدت تصدی ریاست دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران قدردانی کرده است.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی


( ۱۲ )

نظر شما :