اطلاعیه برگزاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با میزبانی دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۱۶۳۳
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، طی اطلاعیه‌ای از برگزاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با میزبانی دانشگاه تهران خبر داد.
اطلاعیه برگزاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با میزبانی دانشگاه تهران

بر اساس اطلاعیه اعلامی، چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. بارگذاری آثار منتخب مرحله دانشگاهی این جشنواره توسط کارشناسان فرهنگی دانشگاه‌ها به مدت یک ماه از ۲۰ شهریورماه تا ۲۰ مهرماه در حوزه‌های رقابتی انجمن برتر، فعالیت خلاقانه، نشریه، مسابقه، محتوای دیجیتال، کارآفرینی، کتاب، اختراع، بخش ویژه و دانشگاه برتر در سامانه جشنواره به آدرس festival.dmsrt.ir امکان‌پذیر است.

بخش دبیرخانه اجرایی این جشنواره به دانشگاه تهران سپرده شده است. علاوه بر برگزاری آئین افتتاحیه و اختتامیه جشنواره، نشست‌های تخصصی و همچنین کارگاه‌های آموزشی با هدف بررسی تجارب و ارائه راهکارها برای ارتقای نقش و جایگاه انجمن‌های علمی دانشجویی برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است؛ جشنواره بین‌المللی حرکت به‌صورت سالیانه و با هدف هم‌افزایی، تکثیر ایده‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن‌های علمی دانشجویی کشور برگزار می‌شود و فعالیت‌های خلاقانه و برتر انجمن‌ها به‌عنوان فعالیت‌های الگو و موفق منعکس می‌شوند.

جهت دریافت شیوه‌نامه جشنواره بین‌المللی حرکت، اینجا کلیک کنید.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل فرهنگی و اجتماعی جشنواره حرکت جشنواره بین‌المللی


( ۴ )

نظر شما :