اطلاعیه درخواست ارسال خلاصه گسترده مقاله به همایش یادگیری الکترونیکی

تعداد بازدید:۷۳۴
روابط عمومی دانشگاه تهران: مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران، طی اطلاعیه‌ای از دانشگاهیان برای ارسال خلاصه گسترده مقاله به همایش یادگیری الکترونیکی دعوت به‌عمل آورد. در این اطلاعیه آمده است:

همایش یادگیری الکترونیکی، تجربه‌های زیسته، ارزیابی و آینده‌نگاری از دوم تا هفتم شهریورماه سال جاری در دو بخش «تبادل تجربیات یاددهی و یادگیری الکترونیکی» و «علم و هنر یاددهی – یادگیری (پداگوژی) و آموزش عالی آینده» و در محورهای تجربه‌های نحوه برگزاری دروس نظری، تعاملی، عملی و آزمایشگاهی و برگزاری آزمون‌ها، آینده‌نگاری در حوزه یاددهی و یادگیری دانشگاه، ابتکارهای کارشناسان و دستیاران در پشتیبانی از تدریس استادان و نقطه‌نظرات دانشجویان و برگزاری کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.
بر این اساس، از تمامی استادان، کارشناسان، مدیران و دانشجویان محترم تقاضا می‌شود که با ارائه مقاله خود به این همایش، در راستای ارتقای یادگیری و یاددهی در دانشگاه تهران مشارکت کنند. لازم به ذکر است که علاقه‌مندان به شرکت در این همایش فقط باید خلاصه گسترده مقاله خود را (دو صفحه) حداکثر تا تاریخ هشتم مرداد‌ماه از طریق وب‌سایت next1400.ut.ac.ir ارسال کنند.
 

کلید واژه ها: مرکز فناوری‌های دیجیتال همایش یادگیری الکترونیک جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال دانشگاه تهران


نظر شما :