اولین جشنواره «دانشگاه تهران دیجیتال» برگزار می‌شود

۲۱ تیر ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۰ کد : ۱۸۳۷۳ اخبار اخبار ستادی خبر اخبار فناوری‌های دیجیتال
تعداد بازدید:۲۴۳۵
روابط عمومی دانشگاه تهران: اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال (UT NEXT ۱۴۰۰)، به همت مرکز فناوری‌های دیجیتال دانشگاه، دوم تا یازدهم شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.
اولین جشنواره «دانشگاه تهران دیجیتال» برگزار می‌شود

بنا بر گزارش مرکز فناوری‌های دیجیتال دانشگاه، با توجه به اهمیت فناوری‌های دیجیتالی، اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال ( UT NEXT 1400) با مشارکت استادان، دانشجویان، کارشناسان، مدیران و با همکاری معاونت‌های پژوهشی، آموزشی، دانشجویی، فرهنگی و پارک علم و فناوری در استقبال از سال تحصیلی جدید در ابتدای شهریور ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

با توجه به اهداف جشنواره و نیز اهمیت ارائه دستاوردهای دانشگاه تهران در حوزه فناوری‌های دیجیتال، برگزاری این جشنواره در سه قسمت «همایش یادگیری الکترونیکی: تجربه‌های زیسته، ارزیابی و آینده‌نگاری (۲ تا ۷ شهریور)»، «جشنواره فناوری‌های دیجیتال (۶ تا ۱۱ شهریور)» و«جشنواره یادگیری الکترونیکی (۹ تا ۱۱ شهریور)» پیش‌بینی شده است.

همچنین علاوه بر سه قسمت فوق، امکان پیشنهاد برگزاری کارگاه و یا نمایشگاه از سوی علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره نیز پیش‌بینی شده است.
علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره و اطلاع کامل از اهداف، برنامه‌ها و جزئیات می‌توانند به سایت جشنواره، سایت ثبت و ارسال مقاله/ اثر/ پیشنهادات مراجعه نموده و یا از طریق ایمیل (next1400@ut.ac.ir) با دبیرخانه این جشنواره ارتباط برقرار نمایند.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مرکز فناوری‌های دیجیتال جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال فناوری‌ دیجیتال دانشگاه تهران


( ۶ )

نظر شما :