با حضور معاون دانشجویی دانشگاه

مدیر کل جدید امور دانشجویی دانشگاه تهران معرفی شد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۴ کد : ۱۶۴۱۲ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۹۴۵
روابط‌عمومی دانشگاه تهران: در مراسمی که صبح امروز (۲۱ اردیبهشت) با حضور معاون و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه، مدیران و مسئولان حوزه دانشجویی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری و مجازی در تالار امیرکبیر برگزار شد، از تلاش‌های مهندس طاهری در دوره مدیریت اداره کل امور دانشجویی دانشگاه تهران قدردانی و دکتر شاپور شرافت به عنوان مدیر جدید این اداره کل معرفی شد.

دکتر سعید حبیبا، معاون و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه در این مراسم از اداره کل امور دانشجویی به عنوان یکی از حوزه‌های خطیر دانشگاه یاد کرد و گفت: «مدیریت امور دانشجویی دانشگاه از حوزه‌های مهم معاونت دانشجویی است که تصمیمات آن در سطح سایر دانشگاه‌ها نیز مورد توجه است و امیدواریم جایگاه و شأن دانشگاه تهران را با توجه به انتظاراتی که در سطح ملی وجود دارد ارتقا بدهیم و این انتظارات را برآورده کنیم».

معاون و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران با تاکید بر حفظ کرامت و حرمت انسان‌ها گفت: «باید حفظ حرمت افراد به عنوان یک امر اخلاقی در همه فعالیت‌ها مورد توجه ما باشد».

دکتر حبیبا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تغییر و نوآوری می‌تواند منشأ تحولات در سازمان باشد، اظهار امیدواری کرد مدیریت جدید ضمن ادامه برنامه‌های پیشین به تحول و نوآوری نیز توجه بیشتری داشته باشد».

وی در ادامه با قدردانی از تلاش‌های مهندس طاهری در دوره مدیریت امور دانشجویی، از وی به عنوان فردی صادق که به طور دقیق امور مربوطه را مدیریت می‌کرد، یاد کرد و از دکتر شرافت مدیرکل جدید این اداره نیز به عنوان یک فرد متخصص و متعهد نام برد و اظهار امیدواری کرد که با توجه به تجاربی که وی دارد بتواند منشأ تحولات جدید در این حوزه باشد.

در این مراسم همچنین مهندس طاهری در سخنانی، گزارش کوتاهی از دوره مسئولیت خود در این اداره کل ارائه داد و گفت: «خدا را شاکرم که در دوره‌ایی که این مسئولیت را برعهده داشتم با کمک همکاران خود در این حوزه و مسئولان دانشگاه این دوره با موفقیت و بدون مساله سپری شد». دکتر شرافت، مدیر کل جدید اداره امور دانشجویی نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت اداره کل امور دانشجویی بر توجه به سیاستگذاری همراه با نوآوری و خلاقیت در این حوزه با توجه به تنوع ارائه خدمات تاکید کرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۴

کلید واژه ها: معاونت دانشجویی اداره کل امور دانشجویی تودیع و معارفه


( ۳ )

نظر شما :