دانشگاه تهران موفق به کسب رتبه نخست کانون‌های همیاران سلامت روان شد

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۸ کد : ۱۵۱۲۱ اخبار حوزه پزشکی و درمان اخبار سلامت و بهداشت
تعداد بازدید:۶۱۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: کانون دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه تهران، موفق به کسب رتبه نخست کانون‌های همیاران سلامت روان دانشگاه‌های منطقه یک کشور شد.
دانشگاه تهران موفق به کسب رتبه نخست کانون‌های همیاران سلامت روان شد

 بنا بر گزارش مرکز مشاوره دانشگاه، در نشست کشوری کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه‌های منطقه یک کشور که (پنجم اسفندماه) از سوی دفتر مشاوره و سلامت روان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مرکز مشاوره دانشگاه تهران با حضور دکتر علم، معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان برگزار شد، کانون دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه تهران توانست رتبه نخست دانشگاه‌های منطقه یک کشور را کسب کند.
در این نشست که با هدف حفظ تعامل ارتباط با کانون‌های همیاران سلامت روان به صورت مجازی برگزار شد، ضمن ارائه مطالب آموزشی و تبادل نظر و گفت‌وگو در خصوص گسترش فعالیت‌های ارزشمند کانون‌های همیاران سلامت روان، از کانون‌های برتر سال ۱۳۹۸ در قالب مناطق ده‌گانه دانشگاهی تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.
همچنین در بخش دیگری از این نشست ضمن تبیین مهمترین چالش‌های کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان، سیاست‌ها و برنامه‌های دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم در خصوص پشتیبانی و حمایت‌های تخصصی از کانون‌ها تشریح شد.
این نشست با حضور بیش از ۳۴۰ نفر از دبیران و اعضای شورای مرکزی کانون‌های همیاران سلامت روان دانشگاه‌های کشور برگزار شد، که پس از دانشگاه تهران کانون همیاران سلامت روان دانشگاه الزهرا رتبه دوم و کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه‌های علامه طباطبایی و خوارزمی به‌صورت مشترک رتبه سوم را به دست آوردند.

کلید واژه ها: مرکز مشاوره معاونت دانشجویی همیاران سلامت روان سلامت روان


( ۱ )

نظر شما :