اطلاعیه برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری فیلم و عکس دوران کرونا؛ فرصت‌ها و چالش‌ها

تعداد بازدید:۷۴۹
روابط عمومی دانشگاه تهران: جشنواره فرهنگی و هنری فیلم و عکس دوران کرونا؛ فرصت‌ها و چالش‌ها ویژه دانشگاهیان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
اطلاعیه برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری فیلم و عکس دوران کرونا؛ فرصت‌ها و چالش‌ها

بنا بر اطلاعیه اعلامی از سوی اداره کل فرهنگی و اجتماعی، جشنواره فرهنگی و هنری فیلم و عکس دوران کرونا؛ فرصت‌ها و چالش‌ها با هدف استفاده از ابزار هنری عکس و فیلم برای مواجهه با چالش‌ها و فرصت‌های دوران کرونا و با تمرکز بر آگاهی بخشی مؤثر و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه دانشگاهی برگزار می‌شود.
کرونا و یاددهی و یادگیری الکترونیک، کرونا و زندگی دانشجویی، کرونا و کسب و کارها، کرونا و فعالیت‌های داوطلبانه دانشجویان، کرونا و مناسبات فرهنگی و اجتماعی، کرونا و فرهنگ رعایت بهداشت و فاصله‌گذاری اجتماعی، کرونا و مسئولیت پذیری اجتماعی و کرونا و گذران اوقات فراغت از محورهای این جشنواره است.
دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران برای شرکت در این جشنواره و ارسال آثار خود تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ می‌توانند با مراجعه به سامانه مسابقات و جشنواره‌های اداره کل فرهنگی و اجتماعی به آدرس culfest.ut.ac.ir مطابق شیوه‌نامه اجرایی این جشنواره آثار خود را بارگذاری کنند.
لازم به ذکر است، آئین اختتامیه جشنواره اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و در این مراسم آثار منتخب معرفی و به صاحبان آنها هدایای نقدی و لوح تقدیر اعطا خواهد شد. همچنین آثار منتخب با نام صاحبان آثار در سامانه‌های دانشگاه تهران منتشر خواهد شد.

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی کرونا جشنواره فیلم و عکس


( ۱ )

نظر شما :