اطلاعیه تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره درون دانشگاهی حرکت

تعداد بازدید:۳۷۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: بر اساس اطلاعیه اعلامی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مهلت ارسال آثار به جشنواره درون دانشگاهی حرکت تا روز جمعه ۲۱ آذرماه سال جاری تمدید شد.
اطلاعیه تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره درون دانشگاهی حرکت

بنا بر اعلام معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، جشنوار‏ه‏ درون دانشگاهی حرکت، رویدادی علمی برای ارائه فعالیت‌ها و دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی و انتخاب بهترین آنها است. انجمن‌های علمی دانشجویی و دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند با توجه به دستورالعمل اجرایی جشنواره تا ۲۱ آذرماه به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه کرده و در حوزه‌های رقابتی این جشنواره شرکت کنند.
انجمن علمی دانشجویی برتر، فعالیت علمی خلاقانه، نشریه، مسابقه علمی، محتوای دیجیتال، کتاب، اختراع، بخش ویژه و کارآفرینی و کسب و کار از حوزه‌های رقابتی این جشنواره هستند. همچنین جلب مشارکت دانشجویان در انجمن‌های علمی دانشجویی برای فعالیت‌های گروهی خلاقانه، تقویت جایگاه انجمن‌های دانشجویی به‌عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی دانشگاه، شناسایی و معرفی انجمن‌های علمی و دانشجویان دارای دستاوردهای علمی ممتاز و ایجاد بستری برای ایفای نقش فعالانه انجمن‌های علمی دانشجویی برای تحقق دانشگاه اجتماعی و ترویج علم و فناوری را می‌توان از اهداف برگزاری جشنواره درون دانشگاهی حرکت برشمرد.
لازم به ذکر است، در حوزه‌های کتاب و اختراع، افزون بر انجمن‌های علمی دانشجویی، هر کدام از دانشجویان دانشگاه به‌صورت فردی هم می‌توانند شرکت کنند. آثار هر کدام از حوزه‌های رقابتی در گروه‌های پنج‌گانه فنی و مهندسی، هنر و معماری، علوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
به برگزیدگان این دوره از جشنواره ضمن معرفی به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت بر حسب رتبه کسب شده و سهمیه اعلامی، هدایای نقدی و لوح تقدیر نیز اعطا خواهدشد.

کد تحریریه : ۰۲

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی جشنواره حرکت


( ۱ )

نظر شما :