اطلاعیه ثبت‌نام الکترونیکی مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس دانشگاه تهران- سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، اطلاعیه شماره (۲)

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰ کد : ۸۳۲۱ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها اطلاعیه‌های آموزشی
تعداد بازدید:۱۶۳۶۶
معاونت آموزشی دانشگاه تهران درخصوص ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از طریق شیوه نامه اختصاصی پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸» اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

اطلاعیه شماره (۲)


پیرو اطلاعیه شماره ۱ بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان شرکت کننده در آزمون‌های اختصاصی دکتری و کارشناسی ارشد از طریق شیوه نامه اختصاصی در پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس می‌رساند؛ در صورت داشتن شرایط لازم (مندرج در شیوه نامه)، می‌توانند از روز چهارشنبه مورخ ۰۱/‏۰۳/‏۱۳۹۸‬ لغایت جمعه مورخ ۲۴/‏۰۳/‏۱۳۹۸‬ جهت انجام مراحل ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی: Academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند.
شایان ذکر است اطلاع‌رسانی به متقاضیان منحصراً از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه صورت می‌پذیرد و داوطلبان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به سایت پردیس‌های بین‌المللی کیش Kish.ut.ac.ir و ارس Aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند. همچنین خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام، اطلاعیه‌ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه فرمایند.


توجه مهم: کلیه داوطلبین موظف هستند در تاریخ‌های مقرر نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام نموده و با در دست داشتن تاییدیه ثبت‌نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس ذیربط مراجعه نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

 


( ۲۷ )

نظر شما :