اطلاعیه نحوه شرکت نودانشجویان در آیین ورودی سال ۱۳۹۷ دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۵۵۷۴۳
ستاد برگزاری آیین نودانشجویان دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای محل و نحوه شرکت در این مراسم را اعلام کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

ضمن عرض تبریک به شما دانشجویان عزیز برای ورود به دانشگاه تهران، نماد آموزش عالی کشور، به اطلاع می‌رساند آیین نودانشجویان دانشگاه تهران روز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در استادیوم ورزشی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، روبروی کوی دانشگاه برگزار خواهد شد. نقشه مسیرهای دسترسی، محل برگزاری آیین، پارکینگ‌ها و محل پذیرش در تصویر زیر و اینجا قابل مشاهده است.

برای رفاه حال نودانشجویان و خانواده آنان تعداد محدودی پارکینگ در انتهای خیابان شهید محمد فرشی مقدم (شانزدهم) - خیابان فجر ۱ در نظر گرفته شده است.

زمان پذیرش از ساعت ۷ صبح و شروع مراسم از ساعت ۸:۳۰ صبح خواهد بود و این آیین تا ساعت ۱۰ به پایان خواهد رسید. بعد از اتمام آیین، نودانشجویان به دانشکده / پردیس‌های دانشگاه منتقل خواهند شد تا مطابق برنامه اعلامی از سوی آموزش دانشگاه ثبت‌نام حضوری را انجام دهند.

 

همچنین، همزمان با برگزاری آیین نودانشجویان، همایش خانه و دانشگاه ویژه خانواده نودانشجویان مطابق جدول زیر در واحدهای مختلف دانشگاه برگزار خواهد شد. گفتنی است برای انتقال خانواده نودانشجویان از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی به محل برگزاری همایش‌ها، اتوبوس تدارک دیده شده است.

 

اخبار مرتبط:

آیین ورودی نودانشجویان سال ۱۳۹۷ دانشگاه تهران برگزار می‌شود

همایش خانه و دانشگاه همزمان با برگزاری آیین ورودی نودانشجویان برگزار می‌شود

پخش مستقیم آیین ورودی نودانشجویان سال ۱۳۹۷ دانشگاه تهران


( ۱۸۴ )

نظر شما :