اطلاعیه مهم ستاد برگزاری دومین جشن دانش آموختگی متمرکز دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۶۰۲۷

به اطلاع کلیه دانش آموختگان محترمی که برای حضور در دومین جشن متمرکز دانش آموختگی دانشگاه ثبت نام کرده‌اند می‌رساند: بر اساس گزارش قبلی سازمان هواشناسی روز شنبه تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه، هوای تهران نیمه ابری پیش‌بینی شده بود، لذا مقدمات برپایی این مراسم در روز یاد شده و در فضای باز دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه مهیا شد. متأسفانه امروز (سه شنبه، ۱۸ اردیبهشت ماه) گزارش سازمان هواشناسی نشان داد که در این روز، و دو روز منتهی به آن، هوای تهران بارانی و همراه با رعد و برق خواهد بود و عملاً امکان برگزاری جشن دانش آموختگی با بیش از ۳ هزار تن مهمان در فضای باز وجود ندارد. همچنین بررسی‌های انجام شده مشخص نمود که در صورت بارندگی علاوه بر خطرات ناشی از رعد و برق، مهمانان عزیز با مشکلات فراوانی روبرو خواهند شد و کیفیت برنامه نیز متأثر از آن خواهد شد. لذا ستاد برگزاری با دو گزینه روبرو شد: اول؛ به تعویق انداختن برنامه و دوم؛ تغییر مکان برگزاری برنامه.

با توجه به اینکه بسیاری از شما عزیزان برای حضور در این روز برنامه‌ریزی کرده بودید، و خصوصاً بخش عمده‌ای از شرکت کنندگان، از شهرهای دور و نزدیک میهن عزیزمان بوده و برای حضور بلیت‌های خود را از قبل تهیه کرده بودند، و نیز تعدادی از دانش آموختگان محترم از دیگر کشورها برای شرکت در جشن اعلام آمادگی نموده بودند، برگزارکنندگان به این جمع‌بندی رسیدند که تغییر زمان برنامه باعث ایجاد زحمت بسیار برای شما عزیزان شده و در برنامه‌ریزی شرکت‌کنندگان خلل وارد خواهد کرد. به این ترتیب تصمیم گرفته شد تا مکان مراسم تغییر یافته و برنامه در فضایی مسقف برگزار شود.

به دلیل تعداد زیاد مهمانان و محدود بودن ظرفیت سالن ورزشی، کل برنامه برای همراهان دانش‌آموختگان محترم به‌طور همزمان از طریق پخش مداربسته بر روی پرده بزرگ در باشگاه دانشجویان در جوار سالن تربیت بدنی پخش خواهد شد. از شما عزیزان دانش‌آموخته استدعا می‌نمائیم امسال بدون همراه به این مراسم تشریف بیاورید. البته برای خانواده‌هایی که مایل به همراهی عزیزانشان باشند به شکلی که ذکر گردید در سالن باشگاه دانشجویان امکانات مناسب برای مشاهده برنامه وجود دارد. لذا:

  1. چنانچه دانش‌آموختگان عزیز با همراه یا همراهان خود در این مراسم حضور یابند، همراهان آن‌ها برای مشاهده همزمان برنامه به باشگاه دانشجویان هدایت خواهند شد.
  2. هزینه ثبت‌نام همراهان بازگشت داده خواهد شد.
  3. از همراهان در باشگاه دانشجویان به صورت رایگان پذیرایی به عمل خواهد آمد.
  4. ساعت و دیگر جزئیات برنامه تغییری نکرده و صرفاً مکان آن به: خیابان انقلاب، دانشگاه تهران، سالن شماره یک تربیت بدنی، منتقل شده است.
  5. چنانچه دانش‌آموخته محترم، به دلیل این جابجایی در مکان برگزاری برنامه، مایل به لغو ثبت نام خود باشد، وجه واریز شده برگشت داده خواهد شد.

از توجه شما متشکریم و به دلیل این تغییر ناخواسته در برنامه که در راستای پرهیز از تأثیر احتمالی شرایط جوی بر مراسم بوده است پوزش می‌خواهیم.
 

به امید دیدار شما در این برنامه
ستاد برگزاری دومین جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران


( ۱۱ )

نظر شما :