دیدار اساتید دانشکده محیط زیست با اعضای خانواده زنده‌یاد دکتر هویدی

دکتر نوحه‌گر: دکتر هویدی دارای قدرت رهبری و نفوذ کلام خاصی بود و در تصمیم‌سازی‌ها کار را نهایی می‌کرد

۲۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۲۰:۱۳ کد : ۳۰۶۸۹ واحدها معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع
تعداد بازدید:۴۳۳
دکتر احمد نوحه‌گر استاد دانشکده محیط زیست و معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه تهران امروز سه‌شنبه ۲۹ شهریور ماه با حضور در منزل دکتر حسن هویدی استاد فقید دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران، با خانواده این مرحوم دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر احمد نوحه‌گر در دیدار با اعضای خانواده زنده‌یاد دکتر حسن هویدی استاد فقید دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران، به ویژگی‌های این مرحوم اشاره کرد و گفت: دکتر هویدی، قدرت رهبری و نفوذ کلام خاصی داشت و هیچ‌گاه برای خود چیزی نخواست، مردمدار بود و مرتب دغدغه حل مشکلات دیگران را داشت.

استاد دانشگاه تهران افزود: دکتر هویدی در تصمیم‌سازی‌ها به گونه‌ای ورود می‌کرد که کار را نهایی می‌کرد.

دکتر نوحه‌گر، فقدان دکتر هویدی را یک آسیب بزرگ به جامعه علمی بخصوص در دانشکده محیط زیست دانست و برای اعضای خانواده این استاد فقید، طلب صبر و شکیبایی و استقامت کرد.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه تهران برای بازماندگان دکتر حسن هویدی بخصوص فرزندان وی، مهدی و ماهان هویدی، آرزو کرد تا با قرار گرفتن در جایگاهی در تراز پدرشان، به جامعه خدمت کنند.

دکتر غلامرضا نبی بیدهندی و دکتر محمدجواد امیری از دیگر اساتید دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران در این دیدار حضور داشتند و با اعضای خانواده دکتر هویدی ابراز همدردی کردند.

پیکر دکتر حسن هویدی عضو هیأت علمی دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران روز چهارشنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۱ با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان از دانشکده محیط زیست تشییع شد.

کلید واژه ها: حسن هویدی دکتر حسن هویدی دکتر احمد نوحه‌گر احمد نوحه‌گر نوحه‌گر نوحه گر دانشکده محیط زیست غلامرضا نبی بیدهندی محمدجواد امیری


( ۲ )

نظر شما :