پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران برگزار می‌کند:

مسابقه دانشجویی «عکس‌های عاشورایی»

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۸ کد : ۲۹۸۶۴ واحدها پردیس‌های منطقه‌ای
تعداد بازدید:۱۹۹
پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران، مسابقه دانشجویی «عکس‌های عاشورایی» را با هدف حفظ و ترویج فرهنگ عاشورایی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس بین‌المللی ارس، به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پردیس بین‌المللی ارس در نظر دارد مسابقه دانشجویی «عکس‌های عاشورایی» با موضوع «سنت‌ها و آئین‌های عزاداری در شهرها و روستاها» را با هدف حفظ و ترویج فرهنگ عاشورایی در دو بخش موبایل‌گرافی و عکاسی حرفه‌ای با دوربین برگزار نماید. بدین منظور از کلیه دانشجویان دانشگاه تهران علاقمند به حوزه عکاسی دعوت می‌شود تا آثار خود را از تاریخ ۱۶/‏۰۵/‏۱۴۰۱‬ لغایت ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ برای معاونت اجرایی پردیس به نشانی aras.executive@ut.ac.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است که به سه عکس برگزیده، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
 

شرایط شرکت در مسابقه:

  1. هر دانشجوی دانشگاه تهران می‌تواند حداکثر ۳ اثر ارسال نماید. عکس‌های ارسالی می‌توانند بصورت رنگی و یا سیاه و سفید، در قالب فایل JPEG با حداکثر حجم پنج مگابایت باشد.
  2. عکس‌های ارسال شده باید نمایانگر فرهنگ، سنت‌ها و آئین‌های عزاداری در شهرها و روستاها باشد.
  3. ضروری است تمام عکس‌ها شامل متنی به عنوان توضیحات کلی (اعم از زمان، مکان و …) باشد.
  4. برگزارکننده مسابقه حق استفاده از عکس‌های پذیرفته شده جهت چاپ در کتاب، بروشور یا انتشارات مربوطه را با ذکر نام عکاس برای خود محفوظ می‌دارد.
  5. مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، رشته و گرایش، مقطع، نام دانشکده، آدرس و شماره تماس عکاس در متن ایمیل ذکر شود. عکس‌هایی که فاقد اطلاعات یاد شده باشند در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

کلید واژه ها: پردیس بین‌المللی ارس عکس‌های عاشورایی مسابقه عکاسی


( ۱ )

نظر شما :