اطلاعیه مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران درباره برگزاری دیدار عمومی ریاست و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه

تعداد بازدید:۱۸۶
مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران درباره برگزاری دیدار عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در اطلاعیه مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تبریک عید سعید غدیر خم، به اطلاع می‌رساند در راستای منویات مقام معظم رهبری، سیاست‌های دولت مردمی و نظر ریاست محترم دانشگاه تهران مبنی بر ارتباط مستقیم با خانواده بزرگ دانشگاه، ملاقات عمومی و صمیمانه ریاست محترم دانشگاه و اعضای محترم هیئت رئیسه با ذی‌نفعان در روز شنبه اول مرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۲ در محل باشگاه دانشجویان برگزار می‌گردد.

لذا مقتضی است اعضای محترم هیئت علمی، کارکنان ارجمند، دانشجویان گرامی دانشگاه و سایر ذی‌نفعانی که علاقمند به طرح مسائل و ارائه پیشنهادها در ملاقات حضوری با ریاست و معاونان دانشگاه هستند، می‌توانند تا ساعت ۱۴ روز پنج‌شنبه ۳۰ تیر ماه از طریق سامانه http://sd.ut.ac.ir/ (درگاه میز خدمت الکترونیک) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. همچنین متقاضیان می‌توانند در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری در ساعت اداری در تماس با شماره ۰۹۹۹۹۸۴۶۴۲۳ درخواست خود را مطرح سازند.

در صورت عدم ثبت درخواست به شیوه‌های فوق، امکان ملاقات افرادی که درخواست دیدار با هیأت رئیسه محترم در روز مذکور دارند، حسب اولویت با ثبت‌نام‌شوندگان قبلی، بصورت محدود فراهم شده است.»

کلید واژه ها: دانشگاه تهران ملاقات عمومی


( ۱ )

نظر شما :