کتابخانه دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به نام دکتر سعید جعفری مقدم نامگذاری شد

۲۵ تیر ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۹ کد : ۲۹۵۶۰ واحدها
تعداد بازدید:۳۰۷
کتابخانه دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به عنوان نخستین دانشکده کارآفرینی خاورمیانه، به نام دکتر سعید جعفری مقدم نامگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سعید جعفری مقدم عضو هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران پس از طی یک دوره بیماری، هفته گذشته درگذشت.

با تصویب هیات رئیسه دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و با هدف تکریم و زنده نگه داشتن یاد دکتر سعید جعفری مقدم،  کتابخانه این دانشکده به نام این استاد فقید نامگذاری شد.

دکتر سعید جعفری مقدم در شکل‌گیری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران دارای نقشی موثر بوده است. 

دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران در پیام تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سعید جعفری مقدم، از وی به عنوان یک دانشمند متعهد که به پویایی و تحرک‌آفرینی علمی در عین فروتنی و سعه صدر، و حفظ روحیه نقادی در عین اخلاق‌مداری معتقد و پایبند بوده، یاد کرده و آورده است: مرحوم استاد جعفری مقدم در طول فعالیت‌های پربرکت خود در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، برای گسترش نگرش کارآفرینانه در دانشگاه و جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نکرد؛ چه اینکه از طلایه‌داران ترویج خودباوری، خلاقیت و شجاعت علمی و عملی بود.

رئیس دانشگاه تهران همچنین دکتر سعید جعفری مقدم را از پیشگامان مدیریت دانش و تدوین تجربیات مدیران و همچنین از چهره‌های مؤثر حوزه آموزش مدیریت و کارآفرینی برشمرده است.

کلید واژه ها: دانشکده کارآفرینی


( ۲ )

نظر شما :