پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس دانشگاه تهران از طریق آزمون اختصاصی / مهلت ثبت‌نام داوطلبان تا ۲۳ تیر ماه

تعداد بازدید:۲۴۵۳
پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در مقاطع دکتری تخصصی، دکتری تخصصی بین‌الملل (به زبان انگلیسی)، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد بین‌الملل مجازی (به زبان انگلیسی) از طریق آزمون اختصاصی نسبت به پذیرش دانشجو اقدام می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی در پردیس‌های بین‌المللی کیش و ارس، در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد، از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشجو می‌پذیرد.

پذیرش دانشجو از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در پردیس بین‌المللی کیش برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D)، دکتری تخصصی بین‌الملل (به زبان انگلیسی) و کارشناسی ارشد- کارشناسی ارشد بین‌الملل مجازی (به زبان انگلیسی) و در پردیس بین‌المللی ارس برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D) و کارشناسی ارشد صورت می‌گیرد.

بازه زمانی ثبت‌نام برای این شیوه پذیرش دانشجو از ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. تاریخ تقریبی ارزیابی (مصاحبه) دکتری تخصصی نیز مرداد ماه سال جاری خواهد بود که طی اطلاعیه‌های بعدی از طریق سایت پردیس‌های کیش و ارس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه شماره یک این دوره پذیرش دانشجو، آورده است: ضروری است داوطلبان به طور مستمر جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از تغییرات احتمالی به سایت پردیس بین‌المللی کیش kish.ut.ac.ir و پردیس بین‌المللی ارس Aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

کلید واژه ها: پذیرش دانشجو معاونت آموزشی تحصیلات تکمیلی


( ۱۰ )

نظر شما :