شرکت رییس دانشگاه تهران در نشست اتحادیه دانشگاه‌های آسیا و اقیانوسیه (AUAP)

۰۳ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۶ کد : ۲۸۷۲ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۲۱۹۱

دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران که به‌منظور شرکت در نشست اتحادیه دانشگاه‌های آسیا و اقیانوسیه (AUAP) و کنفرانس بین‌المللی نوآوری و کارآفرینی، به کشور تایوان سفر کرده بود، ضمن شرکت در نشست این اتحادیه، از مراکز دانشگاهی وصنعتی کشور تایوان بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دکتر محمود نیلی احمدآبادی که به همراه رییس پارک علم و فناوری و معاون بین‌الملل دانشگاه، در نشست اتحادیه دانشگاه‌های آسیا و اقیانوسیه (AUAP) شرکت کرده بود، یکم بهمن‌ماه به عنوان یکی از سخنرانان اصلی کنفرانس بین‌المللی و کار‌آفرینی، درباره دانشگاه و مسئولیت‌های اجتماعی، دانشگاه کارآفرین و تاثیر دانشگاه در محیط پیرامون و کشور و مدل‌های مختلف روابط بین صنعت، دانشگاه و دولت، سخنرانی و پایه‌های نظری این ارتباط را بررسی‌کرد.

رییس دانشگاه تهران و هیأت همراه، پس از شرکت در این کنفرانس‌، در نشست‌های دانشگاه «آی شو» و نشست‌های اتحادیه دانشگاه‌های آسیا و اقیانوسیه نیز شرکت کردند و سپس از بخش‌های مختلف دانشگاه «آی شو» بازدید کردند.

هم‌چنین در جریان بازدید رییس دانشگاه تهران و هیأت همراه از دانشگاه «آی شو»، تفاهم‌نامه همکاری بین دو دانشگاه، به امضای دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران و دکتر «شاو جی فو»، رییس دانشگاه «آی شو» رسید.


نظر شما :