اطلاعیه بازه زمانی انصراف متقاضیان کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعداد درخشان) دانشگاه تهران - سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

تعداد بازدید:۱۳۸۵
معاونت آموزشی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای بازه زمانی انصراف متقاضیان کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعداد درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را اعلام کرد. در اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه تهران آمده است:

 به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان اولیه دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعداد درخشان) سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشگاه تهران می‌رساند بازه زمانی ثبت درخواست انصراف در سامانه جامع آموزشی از تاریخ ۱۶/‏۰۳/‏۱۴۰۱‬ لغایت ۱۵/‏۰۴/‏۱۴۰۱‬ خواهد بود. پس از تاریخ فوق انصراف و جایگزینی امکانپذیر نخواهد بود.

  • برای ثبت درخواست انصراف با شناسه کاربری و رمز ورود خود در سامانه جامع آموزشی به آدرس ems1.ut.ac.ir اقدام فرمائید.
  • متقاضیان بایستی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۶/۳۱ و طی ۸ نیمسال دانش آموخته گردند.
  • در صورت انصراف در هر رشته / ‏‬ گرایش؛ نفرات ذخیره به ترتیب اولویت و ظرفیت پذیرش خواهند شد. جایگزینی افراد ذخیره پس از اتمام بازه زمانی صورت خواهد گرفت.
  • پذیرفته شدگان اولیه در صورت پذیرش در فراخوان سایر دانشگاه‌ها؛ ملزم به ثبت انصراف در آن دانشگاه و یا بالعکس در دانشگاه تهران می‌باشند. (امکان ثبت اطلاعات در پرتال سازمان سنجش تنها برای یک دانشگاه وجود دارد.)
  • نحوه و زمان ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان ورودی سال ۱۴۰۱ از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان، در اواخر شهریورماه و پس از اعلام نتایج قطعی کنکور سراسری از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی http://academics.ut.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد. پذیرفته شدگان ملزم هستند اخبار مربوط به ثبت نام را از طریق وبگاه فوق پیگیری و در موعد مقرر نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام فرمایند. لازم به ذکر است اطلاع رسانی از طریق وبگاه خواهد بود و معاونت آموزشی دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از سایر مبادی ندارد.

کلید واژه ها: استعداد درخشان معاونت آموزشی


( ۳ )

نظر شما :