مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران منصوب شد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۷ کد : ۲۷۷۳۱ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۲۰۷۰
رئیس دانشگاه تهران در حکمی دکتر محمد میره‌ای عضو هیأت علمی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران را به عنوان مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حکم انتصاب مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران، ماموریت‌هایی نظیر مطالعه، برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیم درباره مسائل کلان و خرد آموزشی، تنظیم و اجرای شایسته آئین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های آموزشی و نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات آموزشی و اتخاذ تدابیر لازم جهت اصلاح و بهبود روش‌های کاری و فعالیت واحدهای تحت پوشش بر اساس خط مشی دانشگاه بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی ‌‌‌‌‌‌را یادآور شده است.

پیش از این، دکتر علی طاهری میرقائد استاد دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه بود که در حکم جدیدی از سوی رئیس دانشگاه تهران به عنوان معاون توسعه و سرمایه‌گذاری پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران منصوب شد.

بر اساس این حکم، مأموریت مطالعه و تعیین اولویت‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه، بررسی طرح‌ها، شناسایی منابع در بخش‌های مرتبط با حوزه ذیربط در پردیس بین‌المللی کیش و ارتباط مستمر با دستگاه‌های اجرایی منطقه آزاد کیش، برعهده دکتر طاهری میرقائد قرار گرفت.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۱۴ )

نظر شما :