گزارش تصویری | کارگاه آموزشی ویژه کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه تهران

۲۲ دی ۱۴۰۰ | ۱۷:۵۸ کد : ۲۵۱۶۴ گالری تصاویر
تعداد بازدید:۱۲۳۹
کارگاه آموزشی ویژه کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه تهران روزهای ۲۱ و ۲۲ دی ماه در محل تالار شهید رجب‌بیگی دانشکدگان فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، همزمان با برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه تهران، مدیران کل سابق و جدید حراست دانشگاه تهران نیز با حضور دکتر سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران تکریم و معارفه شدند.

بر این اساس، رئیس دانشگاه تهران از تلاش‌های حمیدرضا ملی در طول دوران تصدی مسئولیت اداره کل حراست دانشگاه قدردانی و برای سجاد خاکساری مشاور رئیس و مدیرکل جدید حراست دانشگاه تهران آرزوی موفقیت کرد.

همچنین منتخبی از کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه تهران با حضور رئیس دانشگاه، دکتر مهدی شهبازی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی و سجاد خاکساری مدیرکل حراست دانشگاه تهران معرفی و تقدیر شدند.   

دکتر مقیمی در سخنانی در جمع کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه تهران، مهارت‌های ارتباطی و رویکرد همدلی، مردمداری و ایجاد حس همراهی با رفتارهای غیرکلامی (زبان بدن مناسب) را از مهارت‌های مورد نیاز برای کارکنانی دانست که در موقعیت‌های حفاظت فیزیکی قرار می‌گیرند.

رئیس دانشگاه تهران خطاب به کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه تهران عنوان کرد: اولین برخوردی که یک ارباب رجوع بیرونی یا ذی‌نفع داخلی در هنگام ورود به دانشگاه دارد، با کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه است. در بحث‌های رفتار سازمانی مطرح می‌کنیم که برخورد اولیه و اولین تصور افراد از یک مجموعه، نقش مهمی در شکل‌گیری تصورهای بعدی و ارتباطات آتی او با آن مجموعه دارد.

کلید واژه ها: اداره کل حراست


( ۷ )

نظر شما :