رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران منصوب شد

۱۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۰ کد : ۲۴۹۶۵ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۶۵۷
رئیس دانشگاه تهران در حکمی دکتر عباسعلی گائینی استاد تمام گروه تخصصی علوم ورزشی را به عنوان رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر عباسعلی گائینی رئیس جدید دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای از تلاش‌های دکتر محمود گودرزی در مدت تصدی ریاست دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی قدردانی کرده است.

کلید واژه ها: دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی انتصاب دانشگاه تهران


( ۴ )

نظر شما :