رئیس دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران منصوب شد

۱۵ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۶ کد : ۲۴۹۶۳ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۶۴۲
رئیس دانشگاه تهران در حکمی دکتر حمید زارع دانشیار دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس این دانشکدگان منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر حمید زارع رئیس جدید دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی و اجرایی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکدگان و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای از تلاش‌های دکتر علیرضا محمدرضایی در مدت تصدی ریاست دانشکدگان فارابی قدردانی کرده است.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران پردیس فارابی


( ۳ )

نظر شما :