رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران منصوب شد

۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۲ کد : ۲۴۹۳۲ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۲۵۴۹
رئیس دانشگاه تهران طی حکمی دکتر عبدالرضا سیف استاد تمام دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس این دانشکده منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر سیف رئیس جدید دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی و اجرایی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای، از تلاش‌های دکتر غلامحسین کریمی دوستان در مدت تصدی ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی قدردانی کرده است.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۲۸ )

نظر شما :