طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه؛

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت آموزشی دانشگاه تهران منصوب شد/ پنج مأموریت مهم در حوزه برنامه‌ریزی آموزشی

۲۱ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۱ کد : ۲۴۲۲۷ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۰۱۶۰
رئیس دانشگاه تهران در حکمی دکتر جعفر نوری یوشانلوئی دانشیار دانشکده حقوق و علوم سیاسی را به عنوان مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت آموزشی دانشگاه تهران منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حکم انتصاب مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت آموزشی دانشگاه تهران بر ایجاد و بازنگری رشته‌ها و گرایش‌های جدید با رویکرد تحولی، متناسب با نیازهای بازار و جامعه در قالب طرح جامع آمایش رشته‌ها با بهره‌گیری از ظرفیت شورای برنامه‌ریزی دانشگاه تاکید کرده است.

سنجش و نظارت بر اجرای برنامه‌های آموزشی به منظور ارتقای اثربخشی و کیفیت آموزشی دانشگاه، تعیین ظرفیت‌های پذیرش دانشجو متناسب با نیاز سنجی‌ها و ارزیابی ظرفیت گروه‌های آموزشی، انجام امور مربوط به نیازسنجی و فعالیت‌های مرتبط با جذب، استخدام و تمدید قراردادهای اعضای هیأت علمی در چارچوب سیاست‌های هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه و همچنین استفاده حداکثری از سامانه‌های فناوری اطلاعات برای تحقق این اهداف از دیگر مأموریت‌های مورد اشاره در این حکم برای مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت آموزشی دانشگاه تهران است.

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای از تلاش‌های دکتر حسن ابراهیمی در مدت تصدی مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت آموزشی دانشگاه قدردانی کرده است.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۴ )

نظر شما :