همزمان با روز دانشجو صورت گرفت:

بازدید معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران از کوی دانشگاه

۱۶ آذر ۱۴۰۰ | ۲۲:۵۷ کد : ۲۴۱۳۹ اخبار اخبار دانشجویی خبر
تعداد بازدید:۶۲۳
معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران همزمان با روز دانشجو، از مجتمع خوابگاه‌های دانشگاه تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر محمد مخبر دزفولی، معاون اول رئیس‌جمهوری، دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم و دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران امشب در ابتدای بازدید از کوی دانشگاه تهران بر مزار شهید گمنام آرمیده در کوی دانشگاه حاضر شدند و به مقام شهدا ادای احترام کردند.

دکتر مخبر دزفولی در ادامه حضور در کوی دانشگاه، در جریان گزارش تجهیز محل سکونت و طبقات بلوک‌های کوی دانشگاه قرار گرفت.

تجهیز و نصب ۲۰ هزار مترمکعب موکت و پرده در اتاق‌های کوی، بازسازی و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه خواهران، بازسازی زمین چمن مصنوعی خوابگاه پسران، نوسازی سیستم‌های روشنایی محوطه کوی و زمین‌های ورزشی، بازسازی و تعمیر اساسی موتورخانه‌ها و سیستم گرمایشی و تأمین اقلام ضروری زندگی خوابگاهی نظیر یخچال و اجاق گاز، از جمله اقدامات انجام‌شده در جهت آماده‌سازی و بهسازی کوی دانشگاه تهران است.

این اقدامات با حمایت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، عملیاتی شده است.

در بازدید معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران از کوی دانشگاه، مسئولان با حضور در اتاق‌های تعدادی از دانشجویان و تقدیم گل به دانشجویان ساکن کوی، روز دانشجو را گرامی داشتند.

مسئولان در ادامه، از تجهیزات تازه نصب‌شده و عملیات بهسازی محل زندگی و اماکن ورزشی دانشجویان و همچنین تأسیسات کوی دانشگاه بازدید کردند.

کلید واژه ها: روز دانشجو دانشگاه تهران کوی


( ۲ )

نظر شما :