مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه تهران منصوب شد

۱۳ آذر ۱۴۰۰ | ۲۱:۴۸ کد : ۲۴۰۷۷ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۱۱۹۰
رئیس دانشگاه تهران طی حکمی دکتر مهدی شهبازی را به عنوان مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و سرپرست روابط عمومی دانشگاه تهران منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حکم انتصاب مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه تهران آورده است: "نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی، به مدت سه سال به عنوان مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه تهران منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با معاونان دانشگاه، رؤسای دانشکدگان، دانشکده‌ها و کلیه ذی‌نفعان دانشگاه و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خداوند متعال خواستارم."

رئیس دانشگاه تهران همچنین در حکم جداگانه‌ای، دکتر شهبازی را به عنوان سرپرست روابط عمومی دانشگاه نیز منصوب کرد.

دکتر مهدی شهبازی دانشیار دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران، از جمله اعضای هیأت علمی این دانشگاه است که هر سه مقطع تحصیلی خود را نیز در این دانشگاه گذرانده است.

وی نایب‌رئیس و همچنین دبیر انجمن علمی رفتار حرکتی و روان‌شناسی ورزشی ایران بوده و عضویت در شورای نشر پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، کمیته ملی تربیت بدنی یونسکو، بنیاد ملی نخبگان و کمیته علمی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی را در سوابق خود دارد.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۴ )

نظر شما :