رؤسای دانشکدگان علوم و دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران منصوب شدند

۰۶ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۱ کد : ۲۳۹۱۷ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۷۳۹
رئیس دانشگاه تهران در احکام جداگانه‌ای رؤسای جدید دانشکدگان علوم و دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران را منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در حکمی دکتر وحید نیکنام استاد تمام دانشکده زیست‌شناسی را به عنوان رئیس دانشکدگان علوم دانشگاه تهران منصوب کرد. رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر حمیدرضا مشفق در مدت تصدی ریاست دانشکدگان علوم تشکر و قدردانی کرد.

دکتر مقیمی در حکم انتصاب رئیس جدید دانشکدگان علوم دانشگاه تهران آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی و اجرایی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکدگان علوم دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکدگان و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

رئیس دانشگاه تهران همچنین در حکم دیگری، دکتر محمود واعظی دانشیار گروه علوم قرآن و حدیث دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران را با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس این دانشکده منصوب کرد.

در متن حکم انتصاب دکتر واعظی آمده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

دکتر مقیمی همچنین از از زحمات و تلاش‌های دکتر احمد باقری در مدت تصدی ریاست دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران تقدیر و تشکر کرد.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۳ )

نظر شما :