با حکم سرپرست دانشگاه تهران؛

رئیس جدید دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران منصوب شد

۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۳ کد : ۲۳۵۲۴ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۲۳۹۶
دکتر سید محمد مقیمی سرپرست دانشگاه تهران طی حکمی دکتر غلامرضا جمشیدیها استاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس جدید این دانشکده منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب رئیس جدید دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران آورده است:

«نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی و اجرایی به مدت سه سال به‌عنوان رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم».

همچنین سرپرست دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به دکتر سید مهدی اعتمادی‌فرد، رئیس پیشین دانشکده علوم اجتماعی، از خدمات و زحمات ایشان در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۲۸ )

نظر شما :